%100 ORJİNAL

FATURALI ÜRÜNLER

300TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE

KARGO BEDAVA

12:00 dan Önce Verilen Siparişler

24 SAATTE TESLİM

Kargo ve Teslimat Bilgileri

Tüm Gönderilerimiz Sürat Kargo ile yapılır. 

  • Hafta arası (P.tesi - Cuma) 12:00 dan önce satın aldığınız ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilir.12:00 dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.(Kargo gönderileri anlaşmalı kargo şirketimiz Sürat Kargo ile yapılmaktadır) Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 24 saat ile 72 saat içerisinde değişmektedir. 
  • Cumartesi - Pazar verilen siparişleriniz pazartesi günü kargoya verilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.
  • Önemli Not : Kargonuzu teslim alırken kuryenin yanında üründe hasar olup olmadığını mutlaka kontrol ederek teslim alınız. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz. Aksi taktirde iade / değişim talebi kabul edilmeyecektir.)
  • Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünlerinde ilgili mevzuat gereği iade veya değişim yapılamamaktadır.
  • Kargo tarafından hasar tespit tutanağı ile SpotReyon.com ’a, ürünün hasarlı olduğuna ilişkin bilgilendirme yapıldığında; ürünün iade işlemleri başlatılacak ve “ürün bedel iadesi” gerçekleştirilecektir.

Kargo Ücretleri:

  • Sürat Kargo ile kargo bedeli tüm Türkiye için sabit 20TL ‘dir.  (300TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir)

Firmamız T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı ETBİS ( Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi )ne kayıtlıdır.